Тараз-Аренадағы тартысты сайыс

0

«Мемлекеттік қызметшілер күніне» арналған облыстық спартакиада
Бүгін Жақсылық Үшкемпіров атындағы «Тараз-Арена» спорт сарайында Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агентігінің Жамбыл облысы бойынша департаменті және Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасының ұйымдастыруымен «Мемлекеттік қызметшілер күніне» орай мемлекеттік қызметшілер арасында өткен облыстық спартакиада өз мәресіне жетті.

Аталған жарысқа 25 команда 490 мемлекеттік қызметші қатысты.
Жеңімпаз және жүлдегер атанған спортшылар тізімі:

Үстел теннисі
Ерлер :
I орын : Тулеков Нурәдил (Жамбыл ауданы)
II орын: Жұмабеков Жақсылық (Меркі ауданы)
II орын: Мади Нұрлан (Қордай ауданы )
Әйелдер
I орын : Нүрпейсова Айгул (Қазынашылық департаменті)
II орын: Жанабаева Асель (Мемлекеттік кірістер департаменті )
III орын: Шалбаева Назира (Сарысу ауданы)

Қол күресі
(40 жасқа дейін)
I орын: Мұртаза Иляс (Жамбыл облысы бойынша аумақтық инспекция)
II орын: Жарасбаев Самат (Жамбыл ауданы)
III орын: Нұрымбетов Даулет (Меркі ауданы)
Қол күресі
(40 жастан жоғары)
I орын: Мамадияров Ерік (Байзақ ауданы)
II орын: Оразбаев Бағдат (Қазынашылық басқармасы)
III орын: Атабаев Төлеген (Т.Рысқұлов ауданы)

Гір тасын көтеру
I орын: Мамадияров Ерік (Байзақ ауданы)
II орын: Шынтасов Талғат (Жамбыл ауданы)
III орын: Совет Нұрсұлтан (Сарысу ауданы)

Кіші футбол
I орын: Жамбыл облысы бойынша аумақтық инспекция
II орын: Байзақ ауданы
III орын: Сарысу ауданы

Дойбы
Ерлер:
I орын: Төмешбай Батырхан (Талас ауданы )
II орын: Байдалиев Марат (Жамбыл ауданы)
III орын: Абай Нариман (Шу ауданы)
Әйелдер
I орын: Мырзабаева Жазира (Меркі ауданы)
II орын: Сейсеу Нұрсұлу (Т.Рысқұлов ауданы)
III орын: Манабаева Айкун (Жамбыл ауданы)

Арқан тарту
Ерлер:
I орын: Байзақ ауданы
II орын: Тараз қаласы
III орын: Жуалы ауданы

Шахмат
Ерлер:
I орын: Атаханов Тілеумберді (Шу ауданы)
II орын: Сейлхан Башен (Мемлекеттік кірістер департаменті )
III орын: Қуанышов Сержан (Ішкі саясат басқармасы)
Әйелдер
I орын: Қоскелбаева Нұрғайша (Жуалы ауданы )
II орын: Каримжиева Гулназ (Меркі ауданы)
III орын: Тойбаева Алия (Тараз қаласы)

ЖАРЫС ҚОРЫТЫНДЫСЫ БОЙЫНША ЖАЛПЫ КОМАНДАЛЫҚ ЕСЕПТЕ ЖЕҢІМПАЗ ЖӘНЕ ЖҮЛДЕГЕР АТАНҒАН ҚҰРАМАЛАР:
I орын: Байзақ ауданы
II орын: Жамбыл ауданы
III орын: Қазынашылық департаменті

Ескерте кетейік, облыстық спартакиада кіші-футбол, дойбы, арқан тарту, үстел тенисі, шахмат, армрестлинг (абсолюттік салмақ) және гір көтеру (абсолюттік салмақ) спорт түрлері бойынша ұйымдастырылған болатын.

Leave A Reply

Your email address will not be published.